نتایج جستجو برای عبارت :

Dreaming

یعنی میشه روزی بیاد که من موسسه خودمو زده باشم؟
روزایی که همش در سفر باشم؟
کتابمو چاپ کرده باشم؟
ساز موردعلاقم رو یادگرفته باشم؟
رو پشت بوم خونم یه تلسکوپ خیلی گنده داشته باشم و تور ستاره گردی برگزار کنم؟
تو آزمایشگاه خودم رو کیسای مختلف تحقیق انجام بدم؟
روزایی که هدفام رو زندگی کنم؟
آموزش رانندگی رو اینگونه آغاز کردیم:
داداشم: خب بگو ببینم گاز کدومه؟
من: کنار یخچال هارررررهاررررر هارررررهاررررر D:
داداشم: برمیگردیم خونه :|
من: نه نه هولم نکن گاز یکی از اون سه تاست.
داداشم ترتیبشونو گفت (و هنوزم نفهمیدم)
من: رواله.
داداشم: فرمون کدومه؟ :|
من: همون که گردالیه ^^
داداشم: خب برا امروز کافیه :|
من: آره ناموسا سخت بود.
+ ولی اگه یه داداش ندارین که باهم تو ماشین با شماعی‌زاده و «امشب دل من هوس رطب کرده» قر بدین و کلا فرمون مرمونو ول کنه
Hello, it's meI was wondering if after all these years you'd like to meetTo go over everythingThey say that time's supposed to heal yaBut I ain't done much healing

Hello, can you hear me?I'm in California dreaming about who we used to beWhen we were younger and freeI've forgotten how it felt before the world fell at our feet

There's such a difference between usAnd a million miles
Hello, how are you?It's so typical of me to talk about myself, I'm sorryI hope that you're wellDid you ever make it out of that townWhere nothing ever happened?

It's no secretThat the both of usAre running out of time
-ADELE
دلم خیلی تنگ شده.
دروغ چرا؟خیلی وقته که زیاد نمیام و زیاد هم نمیخونمتون...توی همین دوره ای که نبودم 20 سالم تموم شد !12 دی ماه ! اماتبریکای تولدم گم شد تواوضاع و احوال همون موقع و درست مثل پارسالم احساس تنهایی شدید کردم...
هیوایی که 20 سالش تموم شده ... نمیدونم چراانقدر هضمش برام سخته...
دوست دارم یه هیوای 15 ساله باشم پر از امید وارزو و شور زندگی و پل های روبه رویی که هنوز خراب نشده ...!
به قول تیلور سویفت : maybe this is wishful thinking, probably mindless dreaming...
دلم خیلی گرفت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

Chorus – OneRepublic
Lately, I've been, I've been losing sleep
اخیرا کم خوابی سراغم اومده
Dreaming about the things we could be
مشغول دیدن رویای چیزاییم که میتونستیم باشیم 

But baby, I've been, I've been prayi
چند روز بود پشت سر هم می‌نوشتم... چندتاییش رو اینجا هم شاره کردم!
الآن چندین روزه که هیچ متنی ننوشتم!!
انگار روحم چند وقت یه بار پریود میشه و برون‌ریزی داره و بعد که خونش بند اومد، مییره تا بار بعدی که معلوم نیست کی ممکنه پیش بیاد :)) این خون‌ریزیه محدود به نوشتن نمیشه و از خواب دیدن‌های هرشب تا day dreaming و غیره متغیره...
دل‌نشین‌ترین دل‌نوشته‌هام (دل‌نشینی امریست نسبی و حداقل برای خودم دل‌نشین‌تر بودن به نسبت :دی) هم توی همین بازه‌های کوتاه
نزدیک ده سال از فیلم inception ساخته کریستوفر نولان می گذرد. دو سال پیش که این فیلم را دیدم گاهی سوالی که برای همه مخاطبین این فیلم پیش می آید برای بنده نیز سوال می شد که در پایان فیلم، شخصیت اول این فیم یعنی «دام کاب» که دی کاپریو نقش آن را بازی می کند به دنیای واقعی برگشت یا خیر؟ یا توتم و فرفره ایی که (در سطوح خواب ها برای یادآوری به خودشان که بدانند در خوابند و باید به سطح قبلی یعنی واقعیت برگردند) آن را به چرخش در می آورند و اگر نایستد یعنی هنو
نزدیک ده سال از فیلم inception ساخته کریستوفر نولان می گذرد. دو سال پیش که این فیلم را دیدم گاهی سوالی که برای همه مخاطبین این فیلم پیش می آید برای بنده نیز سوال می شد که در پایان فیلم، شخصیت اول این فیم یعنی «دام کاب» که دی کاپریو نقش آن را بازی می کند به دنیای واقعی برگشت یا خیر؟ یا توتم و فرفره ایی که (در سطوح خواب ها برای یادآوری به خودشان که بدانند در خوابند و باید به سطح قبلی یعنی واقعیت برگردند) آن را به چرخش در می آورند و اگر نایستد یعنی هنو
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

Moon so bright night so fine +
Keep your heart here with mineLife's a dream we are dreaming
Race the moon catch the wind -
Ride the night to the end
Seize the day
نزدیک ده سال از فیلم inception ساخته کریستوفر نولان می گذرد. بنده که دو سال پیش این فیلم را نگاه کردم گاهی سوالی که برای همه مخاطبین این فیلم پیش می آید برای بنده نیز سوال می شد که در پایان فیلم، شخصیت اول این فیم یعنی «دام کاب» که دی کاپریو نقش آن را بازی می کند به دنیای واقعی برگشت یا خیر؟ یا توتم و فرفره ایی که (در سطوح خواب ها برای یادآوری به خودشان که بدانند در خوابند و باید به سطح قبلی یعنی واقعیت برگردند) آن را به چرخش در می آورند و اگر نایست
1. بعد از سنجش این هفته به خودم اومدم بالاخره و دوباره دارم میخونم. هرچند دیگه برام مهم نیست تک رقمی یا حتی دو رقمی شدن. برای پول در آوردن به چیزایی که ارزش بیشتری دارت فکر میکنم و الان پلن بی و حتی پلن سی دارم، مطمئنم در اون زمینه به مشکلی بر نمیخورم(حتی الان که حداقل پول مورد نیازم یهو از 105 میلیون شد 138 میلیون:| ). ولی دوست دارم همچنان رتبه ام خوب بشه، اولا چون میتونم دوما بخاطر دینم به ادبیات سوما چون حالا که بابای استاد دانشگاه رشته ی مربوط به
من همیشه توی فعالیت های آدرنالینی بی دردسر، پایه ترینم، از بچگی، توی سرسره های گنده ترسناک ولو بودم و بزرگ تر که شدم، هیچوقت از رفتن به شهربازی، ترن هوایی و هیجان های شوق انگیز تولیدکننده جیغ های مستانه و شادی آفرین پشیمون نشدم و شاید خیلی کم پیش بیاد که از اینجور کارا هراس و ترس رهام نکنه، به جاش از شدت شوق و هیجانی که داشتم بال بال می زدم و توی آسمونا سیر می کردم.
توی همین اعمال هورا و جیغ کشانه، معمولا خیلی کم رفتم سر هیجانات آبی، من از آب م
تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن
در تاریخ امروز تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن [Baby boy’s dream interpretationHugging] را توسط معبرین خواب خارجی و غیر اسلامی در ابزار وبلاگ از بخش تعبیر خواب آماده کردیم دیدن پسر بچه در خواب مثل تعبیر خواب بارداری خیلی برای خانم ها اتفاق می افتد به نوعی از خواب های محبوب است بنابرین تعبیر خواب بچه پسر در آغوش داشتن را در چندین حالت معمول فراهم کردیم و در پایان هم دیدن این خواب را برای زنان باردار و درستی و نادرستی خواب ر
Do you try to focus
So try this method too.I worked on the properties of the words for several years If you say these words you will find a good focus If someone is sick, it will be good ,the word of Allah means god
mentions
Separated mentionsIf two mentions be together the effects are removed before the effects on the spiritual effects
Spiritual effects eliminator>>>> لا اله الا اللهThere are no other gods but god(Allah)La ilaha illallahWeakening of Spiritual effects>>>>لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیمThere is no power or strength save in Allah the greatla hawla wala quwwata illa billah al aliel azim
Togetherly mentionsdevil is extremely stubborn and one mention have not a full coverThose who are not sick dont repeat
Do you try to focus
So try this method too.I tried to find the properties of the words for several years If you say these words you will find a good focus If someone is sick, it will be good ,the word of Allah means god
mentions
Separated mentionsIf two mentions be together the effects are removed before the effects on the spiritual effects
Spiritual effects eliminator>>>> لا اله الا اللهThere are no other gods but god(Allah)La ilaha illallahWeakening of Spiritual effects>>>>لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیمThere is no power or strength save in Allah the greatla hawla wala quwwata illa billah al aliel azim
Togetherly mentionsdevil is extremely stubborn and one mention have not a full coverThose who are not sick dont rep

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها